Ustaw jako startową

Wieści z Gminy

Wybory samorządowe 2018 - uchwała Gminy Morąg w sprawie podziału na okręgi wyborcze oraz liczba radnych wybieranych w każdym okręgu

1. Uchwała w sprawie podziału Gminy Morąg na okręgi wyborcze oraz ustalenia ich granic, numerów, liczby radnych wybieranych w każdym okręgu.

2. Uchwała w sprawie podziału Gminy Morąg na stałe obwody głosowania.

Czytaj więcej...

DOTACJA NA USUWANIE AZBESTU W GMINIE MORĄG REALIZACJA - ROK 2017

azbestazbest1W ramach przyjętego przez rząd programu utylizacji azbestu, do 2032 roku należy wymienić wszystkie dachy pokryte tym szkodliwym dla zdrowia i środowiska materiałem.

Czytaj więcej...

Konsultacje społeczne - Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 527 na odcinku Morąg - Łukta

droga 527W czwartek 8 grudnia 2016 o godz.16:00  w Ratuszu Miejskim  w Morągu odbędą się konsultacje projektu rozbudowy drogi wojewódzkiej nr 527 na odcinku Morąg - Łukta od   skrzyżowania z ul. 11 Listopada i ul. Jagiełły w Morągu (bez przebudowy skrzyżowania typu „małe rondo”) do skrzyżowania z drogą wojewódzką nr 530 w Łukcie (bez przebudowy skrzyżowania).  W spotkaniu wezmą udział przedstawiciele zarządu dróg Wojewódzkich w Olsztynie oraz Pracowni Projektowo-Konsultingowej Dromos odpowiedzialnej za przygotowanie projektu.Długość odcinka przewidywanego do rozbudowy wyniesie 16,822 km, wg kilometraża docelowego. Głównym celem inwestycji  jest poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Czytaj więcej...

Przebudowa drogi na osiedlu w Słoneczniku - II etap

droga osiedlePrzebudowa drogi gminnej we wsi Słonecznik od drogi powiatowej  nr 1186N do szkoły podstawowej.

Czytaj więcej...